ABOUTTR

İnter Grup Tekstil 1956 yılında deneyimli, dinamik, tasarım odaklı, üretim gelişimi için inşa edilmiş tüm basamakları değerli müşterilerinin adına yakından takip eden bir şirket olarak kurulmuştur.

Şirketimiz en yeni yıkama tekniklerini kullanarak, yeni kesim trendleriyle ürüne farklılıklar ekleyip yeni görünümler yaratarak modaya uygun erkek ve kadın gömleği üretimi yapmaktadır.
Tekstil sektöründe geçirdiğimiz Uzun yıllara dayanan deneyimlerimiz sonucu Sürekli olarak güncellediğimiz geniş kumaş ve aksesuar yelpazesine sahip olmayı önemsediğimizden , Türkiye ve yurtdışındaki aksesuar tedarikçileri ve kumaş firmaları ile güçlü bir bağ kurmuş bulunmaktayız…

Bize göre tekstil sektörü birçok alternatifleri olan sonsuz bir yol gibidir… daha şık bir görünüm ve daha verimli üretim sağlayabilmek için her gün yeni tekniklerin eklenmesi gerekiyor. Araştırarak, öğrenerek ve gelişmeleri daima takip edip sonuçlarını hemen görerek her sezon en yeni trendleri müşterilerimize sunmaktayız.

Ayrıca müşterilerimizi bir iş ortağı olarak görüyoruz ve birlikte yalnızca ortak bir hedefle bu yolda yürüyebileceğimize inanıyoruz ki bu yol kesinlikle başarı! Bu başarıyı elde edebilmek için de çabukluk, esneklik ve verimlilik gerekliliğinin ne kadar önemli olduğu bilincinde olarak ürünleri en iyi kalitede en makul fiyat politikalarıyla ve en çabuk olarak üretimin gerçekleşmesini amaçlamaktayız..

İnter Grup Tekstil olarak daima en başarılı projelere imza atarak müşterilerimizle uzun soluklu diyaloglar halinde olmayı amaçlıyoruz.
Son olarak tüm bu deneyimlerin ışığında geçtiğimiz yıl, kendi markamızı ‘’ men in town’’u hayata geçirmiş bulunmaktayız.


EN ╱  TR  ╱ RU